Darček na pamiatku ,ktorý určite poteší každého jubilanta.
Sklenené výročné poháre rôznych farieb s ručne maľovanou dekoráciou k výročiu narodenín v darčekovej krabičke. Pokiaľ si nevyberiete z našej ponuky, vieme Vám vyrobiť pohár k jubileu podľa Vašej objednávky. Exkluzívne darčeky zo skla k narodeninám, životným udalostiam a k sviatku. Ideálny...

Darček na pamiatku ,ktorý určite poteší každého jubilanta.
Sklenené výročné poháre rôznych farieb s ručne maľovanou dekoráciou k výročiu narodenín v darčekovej krabičke. Pokiaľ si nevyberiete z našej ponuky, vieme Vám vyrobiť pohár k jubileu podľa Vašej objednávky. Exkluzívne darčeky zo skla k narodeninám, životným udalostiam a k sviatku. Ideálny darček pre ženu darček pre muža.

Detaily

Darčeky k narodeninám zo skla  Počet produktov v kategórii: 49

Podkategórie

Poháre k jubileu a...

V našej ponuke nájdete krásne jubilejné poháre pre Vašu blízku osobu. Vybrať si môžete z ponuky brúsených pohárov dekorovaných kryštálmi SWAROVSKI alebo ručne farbených pohárov rôznych tvarov. Môžete si vybrať číslo,farbu,tvar pohára   doplniť obrázkom z našej ponuky.

Fľaše k jubileu a výročiu

Darčekové fľaše ozdobné, rôzne tvarované pre oslávencov, k narodeninám a jubileu. Ručná práca,dekorované kryštálmi SWAROVSKI alebo ručne farbené. Môžete si vybrať číslo,farbu,tvar pohára   doplniť obrázkom z našej ponuky.

Súpravy k jubileu a...

Široká ponuka súprav fliš s pohármi s ovocím a humorom. Môžete si vybrať číslo,tvar fľaše a nápis.Súpravy sú i s fľašami plnenými medovinou.

Drevo k jubileu a výročiu

Drevený stojan s prianím a pohárikmi na oslavu výročia pre každého oslávenca tohto jubilea.Široký výber dekov ovocia a humoru.

Pivové poháre k...

Darčeky pre milovníkov piva!Široký výber pohárov a kígľov na pivo.Vybrať si môžete z ponuky humorých dekorov a textov.

Hrnčeky k jubileu a...

Praktický hrnček napovie oslávencovi,že vek je len číslo...udrží tú správnu teplotu nápoja a zlepší Vám náladu aj vďaka originálnemu dizajnu. Sklenené a porcelánové  hrnčeky s možnosťou výberu farby,nápisu dekoru.... Skvelý darček pre každého milovníka kávy, čaju či iných nápojov.

na stránke
Vyberte si výročné číslo Vyberte si druh ovocia
6,32 €
Vyberte si výročné číslo Vyberte si druh ovocia
6,32 €
Vyberte si z ponuky čísel vyročie a farbu
6,00 €
Výberte si číslo výročia
7,90 €
Vyberte si z ponuky čísel vyročie
6,38 €
Vyberte si z ponuky čísel vyročie a farbu
6,00 €
Vyberte si z ponuky výročných čísel a druh ovocia
2,30 €
Vyberte si z ponuky čísel vyročie 
6,00 €
výber si číslo výročia
2,10 €
vyberte si dekor a výročne číslo
2,84 €
Zobrazených 37 - 48 z 49 položiek